Home » Nieuws: 'Optiekketen Hans Anders / Het Huis dreigen rechtzaak Lensexpress'   
Lenzenvergelijking.nl Lenzenvergelijking.be kontaktlinsen-vergleich.de Lenses-Comparison.com ContactlensPrices.co.uk     Uw contactlenzen helemaal zat? Ga naar Ooglaservergelijking.nl
of
Optiekketen Hans Anders / Het Huis dreigen rechtzaak Lensexpress
Datum bericht: 21-06-2005

Winkel: LensExpress | Aantal reviews: 15 | Tags:
Optiekketens Hans Anders en Het Huis dreigen contactlensaanbieder Lensexpress voor de rechter te slepen. Beide ketens zijn boos over een vergelijkende reclame van Lensexpress waaruit blijkt dat zij veel duurder zijn dan Lensexpress.
Lensexpress is zich van geen schuld bewust en ziet een eventuele rechtzaak dan ook met vertrouwen tegemoet.

Ruim anderhalf jaar geleden besloot Lensexpress haar prijzen online te vergelijken met die van alle grote aanbieders zoals Pearle, Specsavers, Eyewish, Het Huis en Hans Anders. “Een gemakkelijke service voor de klant en een volkomen geoorloofde manier van reclame en serviceverlening”, volgens Lensexpress. Lensexpress informeert de klant die haar contactlenzen bij een ketenbedrijf aanschaft welk type contactlenzen de klant precies draagt en daarbij wordt aangegeven wat deze zelfde contactlenzen bij Lensexpress kosten.
Door de werkwijze van Lensexpress ziet de consument in 1 oogopslag wat voor contactlenzen zij draagt en wordt direct een prijsvergelijking gemaakt. Snel en gemakkelijk.

Hans Anders en Het Huis menen echter dat deze reclame misleidend en suggestief is en eisen dat Lensexpress stopt met het vermelden van de prijzen.
LensExpress
Bron:
LensExpress
Geselecteerde Aanbieders
123Lens
ContactlenzenOpticien.nl
LensExpress
Lenzendirect
Mylenses
Fabrikanten
Bausch & Lomb
Ciba Vision
Cooper Vision
Crazy Lenses
Hydron
Johnson & Johnson
Microlens
Ocular Sciences
Meer informatie
Nieuwsbrief
Forum
Hypotheek
Linkpartners
Type lenzen
Daglenzen
Weeklenzen
Maandlenzen
Kleurlenzen

© Copyright 2000-2009 Contactlenzen | sitemap